Katarzyna Goch

Jestem absolwentką psychologii w trakcie zdobywania certyfikatu psychoterapeuty przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, gdzie regularnie korzystam z superwizji. Pracuję w oparciu o paradygmat terapii psychodynamicznej, która wymaga ode mnie indywidualnego podejścia do każdego pacjenta.

Dodatkowo współpracuję w charakterze trenera umiejętności psychospołecznych z wieloma Ośrodkami Pomocy Społecznej oraz Uniwersytetem Wrocławskim.

Psychoterapia indywidualna młodzieży i dorosłych.

Psychoterapia jest formą relacji o charakterze leczącym, ale i poprawiającym funkcjonowanie. Psychoterapia indywidualna polega na regularnych spotkaniach pacjenta z psychoterapeutą raz (lub więcej) w tygodniu przez 50 minut. W zależności od rodzaju oczekiwań i potrzeb pacjenta (od doraźnej pomocy do gruntownej zmiany funkcjonowania) może ona trwać od 8-12 spotkań do kilku lat.

Warunkiem rozpoczęcie psychoterapii indywidualnej jest wcześniejsze umówienie się na wstępną konsultację diagnostyczną. Termin stałych spotkań indywidualnych jest wówczas ustalany na konsultacji.

Problemy osobiste:
- trudności w kontaktach społecznych
- osamotnienie
- lęk
- smutek
- depresja
- stres
- problemy ze snem
- poczucie braku akceptacji
- brak satysfakcji z życia
- poczucie niskiej wartości
- kłopoty w pracy
- choroby psychosomatyczne etc.

Problemy rodzinne:
- trudności w relacjach z partnerem/ką, mężem/żoną, w relacjach z dziećmi, rodzicami, konflikty rodzinne
- brak akceptacji ze strony członków rodziny
- problemy w odseparowaniu się od rodziców

Psychoterapia indywidualna: 70 złotych

Rejestracja:

tel. +48 697 992 946

e-mail: katarzyna.goch@psychoterapeuci.info