Katarzyna Goch

Z wykształcenia psycholog i psychoterapeuta. Psychologię ukończyła we Wrocławiu, specjalizacja – psychologia kliniczna. Ukończyła dwuletnie Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamiczym oraz roczną Szkołę Podstaw Psychoterapii Psychodynamicznej. Jest absolwentką studiów podyplomowych z zakresu psychologii transportu (Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego). Kontynuuje naukę w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym i dąży do zdobycia certyfikatu PTP. Posiada doświadczenie w ramach terapii indywidualnej i grupowej dorosłych, terapii młodzieży oraz poradnictwa psychologicznego. Współpracuje z Poradnią Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu oraz współpracuje w charakterze trenera umiejętności psychospołecznych z wieloma Ośrodkami Pomocy Społecznej oraz Uniwersytetem Wrocławskim. Przeprowadziła ponad 900 godzin szkoleniowych i treningów w tym treningi interpersonalne, motywacyjne, kreatywności oraz budowania zespołu. W swojej pracy opiera się na paradygmacie terapii psychodynamicznej, której głównym wyznacznikiem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Podlega systematycznej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP.

Psychoterapia indywidualna młodzieży i dorosłych.

Psychoterapia jest formą relacji o charakterze leczącym, ale i poprawiającym funkcjonowanie. Psychoterapia indywidualna polega na regularnych spotkaniach pacjenta z psychoterapeutą raz (lub więcej) w tygodniu przez 50 minut. W zależności od rodzaju oczekiwań i potrzeb pacjenta (od doraźnej pomocy do gruntownej zmiany funkcjonowania) może ona trwać od 8-12 spotkań do kilku lat.

Warunkiem rozpoczęcie psychoterapii indywidualnej jest wcześniejsze umówienie się na wstępną konsultację diagnostyczną. Termin stałych spotkań indywidualnych jest wówczas ustalany na konsultacji.

Problemy osobiste:
- trudności w kontaktach społecznych
- osamotnienie
- lęk
- smutek
- depresja
- stres
- problemy ze snem
- poczucie braku akceptacji
- brak satysfakcji z życia
- poczucie niskiej wartości
- kłopoty w pracy
- choroby psychosomatyczne etc.

Problemy rodzinne:
- trudności w relacjach z partnerem/ką, mężem/żoną, w relacjach z dziećmi, rodzicami, konflikty rodzinne
- brak akceptacji ze strony członków rodziny
- problemy w odseparowaniu się od rodziców

Psychoterapia indywidualna: 80 złotych

Rejestracja:

tel. +48 697 992 946

e-mail: katarzyna.goch@psychoterapeuci.info