Małgorzata Wiktorek

Z wykształcenia psycholog i psychoterapeuta. Jest absolwentką psychologii o specjalizacji psychologia kliniczna. Ukończyła dwuletnie Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamiczym oraz roczną Szkołę Podstaw Psychoterapii Psychodynamicznej.

Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku psychologia transportu. Posiada uprawnienia do badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu nr 044/11F. Doświadczenie terapeutyczne zdobywała pracując z osobami z zaburzeniami psychicznymi i organicznymi oraz z pacjentami, których problemy emocjonalne i osobiste utrudniały codzienne funkcjonowanie. W 2010 roku była zaangażowana jako psycholog i trener umiejętności społecznych w projekty będące formą wsparcia dla osób długotrwale bezrobotnych i zagrożonych wykluczeniem społecznym, dzięki czemu zdobyła doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz zajęć psychoedukacyjnych.

W pracy terapeutycznej czerpie z nurtu psychoterapii psychodynamicznej, która wymaga od psychoterapeuty maksymalnie zindywidualizowanego podejście do pacjenta. Swoją pracę systematycznie superwizuje u certyfikowanych superwizorów PTP.

Poradnictwo służy rozwojowi, wspomaga poszukiwanie nowych ścieżek w życiu. Jest to krótki proces od kilku do kilkunastu spotkań. Psychoterapia jest długotrwałym procesem, w którym analizie poddaje się relację między terapeutą a pacjentem.

W celu umówienia się na wstępną konsultację lub poradę proszę kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Czas trwania sesji 50 minut.

Koszt 80 zł.

Numer telefonu: 601085370

Adres e-mail: mwiktorek@psychoterapeuci.info