O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą młodych, dobrze wykształconych i zaangażowanych w swoją pracę specjalistów z dziedziny psychologii i psychoterapii.

Mamy szczęście pracować w zawodzie bardzo wymagającym, ale i dającym dużo satysfakcji - gdzie wiedzę i doświadczenie można wykorzystać w relacji z drugim człowiekiem i dla Jego dobra.

Naszą siłą jest różnorodność osobowości i doświadczeń połączona wspólnymi korzeniami teoretycznymi i celami. Dzięki temu w podobny sposób, lecz nie tracąc ciągłego zainteresowania drugim człowiekiem widzimy i rozumiemy funkcjonowanie i problematykę ludzkiego umysłu.

W naszej pracy stosujemy wysokie standardy etyczne i zawodowe. Ciągle pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów w kraju dążymy do zaoferowania Państwu jak najwyższej jakości usług psychologicznych. W tym celu w codziennej pracy współdziałamy też z interdyscyplinarnym zespołem specjalistów - psychiatrami, pedagogami i seksuologami.

W trosce o bezpieczeństwo i jakość naszych usług pracujemy pod stałą superwizją szkoleniowców Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.