SYNEZJA - Zespół Trenerski

Jesteśmy zespołem, który pracuje w wielu branżach związanych z psychologią, psychoterapią czy też ogólnie rozumianym rozwojem osobistym. Łączy nas wspólne psychodynamiczne podejście do zagadnienia psychiki ludzkiej. Nasza spójność w podejściu do psychologii i jednocześnie wszechstronność doświadczeń gwarantuje najwyższą jakość szkoleń bazujących nie tylko na wiedzy uzyskanej podczas wielu kursów ale również wypracowanej podczas wielu wyzwań zawodowych. Nasze programy szkoleniowe są autorskie, niekonwencjonalne i bogate w wiedzę merytoryczną. Prowadzimy zajęcia również w języku angielskim.

Nasi specjaliści przygotowują i prowadzą między innymi:

- Warsztaty integracyjne, budowania zespołu i antydyskryminacyjne dla uczniów British International School of Wroclaw

- Treningi: Interpersonalny, Kreatywności, Motywacyjny, oraz Antystresowy w ramach projektu "Uniwersytet Kompetencji" Biura Karier Uniwersytetu Wrocławskiego, organizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Kontakt

W celu zamówienia usług szkoleniowych, warsztatów, lub treningów, lub otrzymania informacji na temat oferty szkoleniowej Zespołu prosimy o kontakt z Działem Szkoleń: szkolenia@psychoterapeuci.info.

Nasze referencje